ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 03.02


Валерій Войтюк розповідає полтавцям "Казки для дорослих". ФОТО

У Полтавському художньому салоні відкрилася персональна виставка живописних робіт художника Валерія Войтюка "Казки для дорослих".

На картинах Валерія Войтюка, які представлені на виставці "Казки для дорослих", оживають фантастичні сюжети та казкові світи. Хоча художник зізнається, що всі обличчя – вигадані, подейкують, що герої картин стають на диво схожими на своїх нових власників – варто лише комусь прийняти рішення про придбання твору.

Lady Space

Чи, можливо, люди підсвідомо обирають картини, герої яких на них схожі?

Відкриваючи свою персональну виставку, художник вивертає перед людьми душу та оголює свої нерви

 – вважає художниця-акварелістка, член НСХУ Марина Рожнятовська.

На момент відкриття виставки Валерія Войтюка художній салон більше нагадував казкову Рукавичку з однойменної української народної казки – тут яблуку було ніде впасти. Привітати митця з відкриттям персональної виставки зібралися його колеги по художньому цеху, галеристи, музиканти, поети, письменники та журналісти.

 

Дивлячись на ці прекрасні роботи, хочу сказати, що тут також звучить музика. Моє мистецтво секундне – заграли і полетіло в небо. А ваше – це документ, історія. І прийдуть інші покоління, вони будуть вже по-іншому дивитися. Я дуже радий, що дружу з Валерієм. Наш художній осередо дуже потужний, і я би дуже хотів, щоб Валерій Войтюк увійшов у цю когорту. Вважаю, що він має на це абсолютне право

– вважає Народний артист України Віталій Скакун.

Ближче познайомитися з героями виставки "Казки для дорослих" можна в художньому салоні за адресою: вул. Соборності, 27. Експозиція триватиме до 12 лютого.

мистецтво, Валерій Войтюк, художній салон, виставка

За темою:

  • У Полтаві відкрилася фотовиставка "Погляд із минулого"
  • У Полтаві стартував розпродаж рослин для дачників
  • Міжнародна виставка "Це графіка" відкрилася у Кременчуці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.