ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 16.04


Ванесса, Вільям, Оскар: якими іменами цьогоріч полтавці називали дітей

Найпопулярнішими іменами серед дівчаток цьогоріч є Вероніка, Софія, Анастасія, Поліна, Мілана та Єва. Хлопців найчастіше називали Богданами, Артемами, Михайлами, Романами та Олександрами. 

 

Вибір імені для дитини – це непросте завдання для багатьох батьків. На волю подружжя впливає чимало факторів, тому хоч остаточне рішення з'являється не завжди швидко, але часто є виваженим. 

"На органи державної реєстрації актів цивільного стану покладається чимало обов'язків. Одним із найприємніших є реєстрація новонароджених громадян. На Полтавщині з початку 2020 року немовлята отримували як маловживані так і традиційні імена, кожне з яких ретельно обмірковувалося їхніми батьками. Нехай кожне ім'я дарує маленьким громадянам щасливу долю та безмежну радість від життя, оберігає їх та сприяє становленню особистості", – сказала Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції. 

Найпопулярнішими імена серед дівчат цьогоріч стали Вероніка, Софія, Анастасія, Поліна, Мілана та Єва. Хлопців найчастіше називали Богданами, Артемами, Михайлами, Романами, Олександрами, Матвіями та Назарами. 

Очільниця юстиції додала, що серед найрідкісніших дівочих імен були зареєстровані Ванесса, Еліка, Соломія,  Лейла, Рада, Сандра, Анюта та Аміна. Серед чоловічих – Фадей, Дем'ян, Джамал, Платон, Тимур-Ібрагім, Оскар, Айдин та Вільям.  

До речі, за перший квартал 2020 року на Полтавщині було зареєстровано 2047 немовлят, з них – 1036 хлопчиків, 1011 – дівчат. 

імена, діти, статистика

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.