ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:47 08.02


Вантажівка батальйону "Полтава" підірвалася на міні у зоні АТО. ФОТО

Вантажівка "Урал-16" 16-го окремого мотопіхотного батальйону "Полтава", доставляючи продовольство на позиції, підірвалася на протитанковій міні. Є потраждалі, машина знищена вщент.

Військові дивом лишилися живими/Фото з Фейсбуку Військові дивом лишилися живими/Фото з Фейсбуку Військові дивом лишилися живими/Фото з Фейсбуку Військові дивом лишилися живими/Фото з Фейсбуку Військові дивом лишилися живими/Фото з Фейсбуку Військові дивом лишилися живими/Фото з Фейсбуку Військові дивом лишилися живими/Фото з Фейсбуку Військові дивом лишилися живими/Фото з Фейсбуку Військові дивом лишилися живими/Фото з Фейсбуку Військові дивом лишилися живими/Фото з Фейсбуку Військові дивом лишилися живими/Фото з Фейсбуку

Машина окремого мотопіхотного батальйону "Полтава" підірвалася на протитанковій міні в зоні АТО. Про це йдеться у повідомленні батальйону:

 

Під час здійснення доставки продовольства на позиції батальйону, автомобіль Урал 16 омпб підірвався на протитанковій мін...

Опубліковано 16 омпб 7 лютого 2016 р.

Водія контузило, бійці в кузові отримали поранення різного ступеня тяжкості і знаходяться у 66-му госпіталі Красноармійська.

Лесь ГАВРИЛОВ

фото, вибух, 16 омпб, батальйон Полтава, війна

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.