ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 06.02


Вбивство матері з необережності: миргородчанка відбулася умовним покаранням

У Миргородському районі Полтавської області суд виніс рішення щодо жінки, обвинуваченої у вбивстві з необережності своєї 85-річної матері.

Трагедія сталася у вересні 2023 року. Мати мала проблеми з пересуванням та часто падала. Донька знайшла її після падіння у ванній кімнаті своєї домівки.

Обвинувачена детально описала суду обставини інциденту, включно зі спробами надати матері допомогу та реанімаційні заходи, які вона проводила після другого падіння матері. Проте це призвело до її смерті від травматичного шоку, множинних переломів ребер і травми грудної клітини.

Судово-медична експертиза підтвердила наявність крововиливів, синців та ран на тілі померлої. Про це стало відомо з вироку у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Шишацький райсуд розглянув справу та визнав жінку винною у вбивстві через необережність, призначивши їй 3 роки та 6 місяців позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік і 6 місяців.

Протягом цього часу вона має дотримуватися встановлених судом умов, включно з обов'язковою реєстрацією у пробаційній службі, забороною на виїзд за кордон без дозволу та повідомленням про зміни в місці проживання чи роботи.

Винесений вирок може бути оскаржений протягом місяця з моменту його проголошення.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.