ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 05.01


Вчительку математики на Лубенщині не можуть покарати за насилля до учнів. ВІДЕО

Учительку математики Тетяну Шелег із села Войниха на Лубенщині діти, батьки та вчителі звинувачують у насиллі до дітей.

Наприкінці грудня вчителька перелякала хлопчика, сильно трясла його за рюкзак і кричала, коли той сідав до шкільного автобуса. Причина — хлопчик не привітався з нею.

У Войнихівській школі відбулося засідання представників відділу освіти, які отримали скаргу від батька дитини щодо насилля вчительки над його сином. Раніше відділ освіти вже отримував заяви щодо поведінки цього педагога.  Але потім скаржники замовкали, боячись помсти від вчительки.

Односельці з Войнихи розповіли журналістам телекомпанії "Лубни" про агресію Тетяни Шелег: то палицею вдарила, то обізвала, то дітей трясла, всіляко ображала словами, зневажала, занижувала оцінки учням, якщо батьки розбирались у ситуаціях з їхніми дітьми.

І випускники не кращої думки про вчительку математики. Дехто з батьків переводить синів та доньок у школи сусідніх сіл саме через те, аби не вчила їх Тетяна Шелег. А в сільраді вже не раз на комісіях розбирали поведінку вчительки.

Сергій Бондаренко, голова Засульської сільської ради, зазначив, що рік не пройшов, відколи на неї були останні скарги за насилля над дитиною. Прокуратура стала займатися справою, та люди сказали, що нічого не бачили. Прокуратура закрила справу — і насилля триває далі.

Можновладці не можуть до неї застосувати навіть стягнення, бо немає доказів і підстав.

 

насилля, діти, вчителька, школа, Лубни

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.