ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 12.04


Веломандрівників запрошують проїхатися Полтавщиною разом з Greenways

Новий туристичний веломаршрут розробили на Полтавщині в минулому році Greenways разом із «ВелоПолтава».

Голова Опішнянської громади Микола Різник написав, що велосипедисти, які вирішили проїхатись цим маршрутом і не впевнені в своїх силах, можуть замовити трансферт додому у КП «Опішнянська Артіль».

 

Мандрівники від Полтави до Опішні та її околиць, можна побачити позначки, які маркують шляхи для велосипедної мандрівки туристів та усіх охочих.

Вони мають вигляд схематично зображеного чоловічка на велосипеді в червоному кольорі. Також, встановлені вказівники. Таким чином позначили новий маршрут для велосипедистів від Полтави до Опішні та прилеглих сіл і у зворотному напрямку. Позначки розміщені на електроопорах та знаках біля дороги.

Деталі та карти-схеми маршруту можна переглянути на інфоресурсах «Велополтава», «Полтава туристична» та на сайті Опішнянської громади в мережі. Вони також згодом будуть встановлені на знаках безпосередньо на маршруті, пише Зміст.

Greenways – це багатофункціональні маршрути для пересування безмоторними транспортники засобами чи пішохідним способом, що проходять вздовж природних коридорів, історичних торгових шляхів, річок і закинутих залізничних колій.

велотуризм, Опішня

За темою:

  • На Полтавщині хочуть запровадити стоматологічний туризм
  • Визначили, які стели будуть на в’їздах в Полтавську область
  • В Опішні виготовили унікальні глиняні шахи
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.