ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 24.07


Велопохід на дачу Короленка став міжнародним

Третій тематичний велопохід на дачу Володимира Короленка відбувся днями в рамках підготовки до відзначення 167-ї річниці від дня народження видатного письменника. 

Організаторами було сформовано дві групи по 37 велосипедистів, серед яких не тільки представники з Полтави, а й Лохвиці, Лубен, Шишак, а також іноземців із Іраку та Тунісу. На жаль, участь у відтворенні велосипедного шляху Короленка цього року взяла обмежена кількість учасників через карантинні заходи, спричинені COVID-19.

Яким же був велосипедний шлях Короленка? Ми дізнаємося про це з листів письменника близьким та друзям. Щоби "поїхати в Хатки і поринути в цілющу нірвану", він виїжджав на велосипеді зі свого будинку по Мало-Садовій, 1, їхав до Київського вокзалу, вантажив велосипед у поїзд, прямував до станції Гоголеве, а звідти — на велосипеді у Хатки.

Для того, щоб сучасні велосипедисти могли теж поринути у цілющу нірвану, організатори розробили цікаву пізнавальну програму: це й екскурсія визначними місцями села Великі Сорочинці, й інтерактивна музична програма на березі річки Псел, й театралізація біля дачного будиночку Короленка, й вечірня ігрова програма за мотивами творів Гоголя.

Отже, мета організаторів проекту досягнута - велосипедний шлях Короленка відтворено втретє. Велика кількість учасників, стійка зацікавленість даним маршрутом дає підставу для планування його і наступного року. Крім того, тепер кожен бажаючий може скористатися отриманим у поході досвідом та подолати цей маршрут індивідуально у зручний для себе час.

Програма була реалізована завдяки підтримці ГО "Велополтава", ПП "Агроекологія", аматорського театру "Малафея", директора краєзнавчого музею Великих Сорочинців Оксани Ручки, гурту "Жабокрюківські дядьки".


Людмила ВІТЕНКО

велопохід, туризм, Володимир Короленко, дозвілля

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.