ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:28 19.04


Вердикт суду по "справі Петрова" оголосять 21 квітня

19 квітня Октябрський райсуд Полтави допитав останнього свідка у "справі Петрова". Валентин Кирнос, брат загиблого, відмовився від своїх попередніх показань. Він заявив, що не бачив пістолета в руках у Петрова.

Спочатку прокурор Володимир Зорін озвучив свідку його показання, надані раніше слідству.

Інцидент відбувся 30 грудня 2015 року посеред білого дня на вулиці Івана Мазепи у Полтаві. Свідок разом зі своїм братом зустрілись із Віталієм Петровим. Між ним і В’ячеславом Кирносом виникла сварка. Під час зустрічі свідок почув вистріл, а коли озирнувся, то побачив поряд із ним та його братом двох чоловіків. Один із них – Петров, який тримав пістолет. Від пострілу у потилицю В’ячеслав упав. Потім обвинувачений вистрілив у нього ще два рази, обидва – в голову. Однак, на суді Валентин Кирнос відмовився від своїх показань.

Я давав їх в неадекватному стані. Був напідпитку. А коли пройшов час, прийшли свіжі спогади

– сказав Валентин Кирнос та зазначив, що не бачив ані сам момент убивства, ані пістолета у обвинуваченого.

Під час допиту на суді виявилось, що після вбивства свідок неодноразово зустрічався з батьком обвинуваченого Юрієм Петровим, який дав йому гроші на похорони загиблого брата.

Суд завершив досліджувати матеріали справи та перейшов у стадію дебатів, на яких адвокат Марина Розанова озвучила версію вбивства від сторони захисту.

Під час сварки між Петровим і Кирносом постріли в останнього здійснила інша особа, яка була разом із Петровим і з якою він втік із місця події. Якщо обвинувачений і скоїв злочин, то за ст. 396 КК України – приховування злочину. Жоден свідок не вказав на Петрова як на особу, яка безпосередньо здійснила постріли у Кирноса

– заявила Марина Розанова на судових дебатах.

Згідно з версією захисту, потерпілий напав на обвинуваченого з ножем, а потім був застрелений товаришем Петрова - Віталієм Івашиною, який також був присутній під час сварки, але знаходився неподалік. Варто зазначити, що Івашини вже немає в живих. Він помер у себе вдома понад рік тому.

Прокурор Володимир Зорін відкинув цю версію, спираючись на показання інших свідків та судових експертиз. Він заперечив і факт нападу з ножем потерпілого на обвинуваченого, адже кров на ножі не належить Віталію Петрову.  

Після завершення дебатів колегія суддів Октябрського райсуду під головуванням Олександра Струкова видалилась до нарадчої кімнати.

Рішення у цій справі буде оголошено 21 квітня 2017 року.

кримінал, Віталій Петров, суд, убивство

За темою:

  • Не хотів йти воювати: полтавця ув’язнили на три роки
  • Причетні до корупційних скандалів у Полтаві оминають покарання
  • У Миргороді переобрали голову місцевого суду
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.