ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 22.07


Веревський продає елеватор на Полтавщині

Антимонопольний комітет України надав дозвіл на продаж елеватора у Полтавській області. Про це говориться у повідомленні АМКУ.

«Надано дозвіл ТОВ «Лонмар» (м. Миколаїв) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Сібкор Елеваторна Компанія Галещина» (смт Нова Галещина, Козельщинський р-н, Полтавська обл.), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства», — говориться у повідомленні. 

 

За даними YouControl, кінцевим бенефіціаром ТОВ «Сібкор Елеваторна Компанія Галещина» є Андрій Веревський, голова ради директорів компанії «Кернел». Власник ТОВ «Лонмар» — Катерина Лодба. 

Для довідки: «Кернел» — найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально-інтегрована структура компанії будується на тісно пов'язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт і внутрішні продажі соняшникової олії; рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг щодо зберігання і перевалювання зерна на елеваторах і в портових терміналах. З 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі. На частку «Кернел» припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії. Свою продукцію компанія постачає до понад 60 країн світу.

 

елеватор, продаж

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.