ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 07.03


Веревський хоче зробити "Кернел" приватною компанією

Компанія "Namsen Limited" Андрія Веревського направила лист агрохолдингу "Кернел", в якому пропонується здійснити його делістинг із Варшавської фондової біржі.

 

Про це йдеться у повідомленні холдингу на Варшавській фондовій біржі.

Компанія Веревського пропонує викупити в мінорантних акціонерів їхні частки в "Кернел" та зробити компанію приватною.

Запропонована ціна викупу — 18,5 польських злотих за одну акцію (поточна ціна на ринку — близько 20 злотих). Всього Веревський планує викупити близько 52 млн акцій. "Namsen Limited" пропонує провести тендер із викупу акцій вже найближчим часом.

Головні причини, через які основний акціонер пропонує делістинг:

 • відсутність вигоди від статусу публічної компанії, при тому, що такий статус накладає на компанію дуже багато додаткових зобов’язань, у тому числі з розкриття інформації;
 • погана ліквідність щодо торгів акціями "Кернел" на Варшавській фондовій біржі;
 • мала кількість польських акціонерів компанії;
 • незгода мінорантних акціонерів із пропозиціями основного власника щодо змін у діяльності компанії після початку повномасштабного вторгення росії в Україну;
 • суттєва недооцінка вартості компанії інвесторами на біржі.

"Підсумовуючи вищевикладене, вважаємо, що прямі та непрямі витрати на лістинг перевищують переваги, і зараз настав гарний час вивести компанію з біржі. Приватна власність дозволяє компанії бути менш вразливою від потенційних негативних умов фондового ринку. Варто віддавати перевагу довгостроковим стратегіям без урахування короткострокових настроїв на ринках капіталу. Саме з огляду на вищезазначене ми пропонуємо зробити компанію приватною. Це дозволить керівництву зосередити 100% свого часу та ресурсів на виконанні стратегічного планування відповідно до інтересів компанії, а також шукати нові стратегічні можливості та стійке зростання", — йдеться у листі "Namsen Limited". 

Кернел, війна, бізнес, Андрій Веревський

За темою:

 • Ferrexpo знову стала найбільшим платником податків на Полтавщині
 • КВБЗ поставив іще 15 новеньких вагонів для "Укрзалізниці"
 • "Кредмаш" відпрацював минулий рік зі збитками
 • Топ-5 за тиждень :
  Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.