ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:14 21.11


Верховна Рада у грудні має призначити дату позачергових виборів мера Полтави

Сьогодні, 21 листопада, в.о міського голови Полтави Олександр Шамота повідомив про те, що вчасно, у вересні офіційно звернувся до парламенту щодо призначення у Полтаві позачергових виборів міського голови.

У рамках Закону України "Про місцеве самоврядування" Шамота у 15-денний термін подав відповідне звернення до Верховної Ради (воно датоване 28 вересня). У статті 79 Закону "Дострокове припинення повноважень сільського, селищного, міського голови", зокрема йдеться: "У разі дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови відповідні позачергові місцеві вибори призначаються Верховною Радою України не пізніше ніж у 90-денний строк із дня дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови".

Нагадаємо, позбавили посади Олександра Мамая під час другого пленарного засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради, яка відбулася 14 вересня. Таким чином, за законом, до середини грудня у парламенті мають призначити дату проведення позачергових виборів мера Полтави.

Вибори міського голови Полтави можуть відбутися одночасно з президентськими виборами в Україні — 31 березня 2019 року.
 

влада, вибори, закон

За темою:

  • Князєв і Зайцев: Зеленський змінив ще двох керівників районів
  • Олег Синєгубов: "Ми знищили корупцію в ОДА"
  • Очільник області запросив ЗМІ на зустріч
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.