11:52 03.06

Веслувальниці Полтавщини завоювали три медалі чемпіонату країни з марафону

У Вінниці завершився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное на марафонських дистанціях, присвячений пам'яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка. За підсумками змагань три нагороди вибороли представниці Полтавщини.

На найдовшій жіночій марафонській дистанції веслування — 26 км — полтавка Катерина Сидорук завоювала срібну медаль на байдарці-одиночці з результатом — 2 години 43 хвилини 18 секунд.

У першості серед юніорок на дистанції 18 км веслувальниці з Горішніх Плавнів завоювали дві медалі: золоту — Катерина Писаренко і Катерина Чабатюк (байдарка-двійка) з результатом 1 година 39 хвилин 22 секунди та срібну — Влада Сайфутдінова (байдарка-одиночка) з результатом 1 година 56 хвилин 17 секунд.