ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 21.03


Весняний призов на Полтавщині проходитиме дистанційно

Весняний призов на Полтавщині проходить дистанційно через запровадження обмежувальних заходів, пов'язаних з поширенням коронавірусу.

Про це повідомив Суспільному заступник обласного військового комісара Едуард Бородай.

За його словами, інформацію про призовника братимуть з військово-облікової документації та з особових справ. Тож початок призовної кампанії не переноситимуть — вона розпочнеться із початку квітня і триватиме до кінця червня.

Весняний призов на Полтавщині відбуватиметься дистанційно

Призовників не викликають до військового комісаріату. Вивчення відбувається за їх військово-обліковими документами. Якщо нам треба щось з’ясувати, робимо це в телефонному режимі. У нас були заплановані практичні відправки з обласного збірного пункту 6-го квітня. Поки що карантин в державі до 3-го квітня. Якщо карантинні заходи буде продовжено, то заходи прибуття будуть перенесені за межі карантинного періоду.

Також Едуард Бородай додав, що з Полтавщини під час весняної призовної кампанії мають піти на службу 619 чоловіків.

Призиватимуть із усіх районів області віком від 20 до 27 років, які не мають проблем зі здоров’ям та права на відстрочку. Можуть іти на службу і ті, кому виповнилося 18. Чоловіки, які мають повну вищу освіту, служитимуть рік, решта – 18 місяців.

Призиватимуть до військ Збройних Сил, Нацгвардії, прикордонної та служби спецтранспорту. В зону проведення Операції об’єднаних сил призовників не направлятимуть.

призов, карантин

За темою:

  • У перший день жовтня стартує осінній призов
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.