ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 16.02


Ветеран АТО з Полтави на протезі підкорив Карпатські вершини

Ветеран АТО родом з Полтави Юрій Дмитренко в рамках проєкту Nomad.live два дні підкорював українські Карпати. Юрій побував на горі Грофа (висота – 1748 м) у масиві Ґорґани на Івано-Франківщині.

Ініціатор проєкту Олексій Кушнєр разом з командою однодумців проводять безкоштовні походи в гори для учасників бойових дій та поранених ветеранів. Також організовують комерційні походи для всіх охочих, частина коштів з яких йде на соціальні походи, пишуть Новини Полтавщини.

Випускник Полтавського техуніверситету Юрій Дмитренко з початком російсько-української війни вирушив добровольцем на фронт. З 2014 року він проходив службу в 54-му розвідбатальйоні. Разом з побратимами виконував завдання по всій лінії фронту. Підірвався на міні, коли евакуйовував товаришів, які потрапили під обстріл, і внаслідок поранення втратив ногу.

Тривалий час проходив реабілітацію. В шпиталі він почав займатися спортом, опанував бігову доріжку, штангу, велосипед, веслування, м’яч. 

 

Юрій Горський брав участь у марафоні морської піхоти США (2017), у Міжнародних змаганнях Invictus Games (Ігри Нескорених)  у Торонто (2017), завоював для України дві медалі на “Іграх нескорених” у Австралії (2018), 4 медалі (золото зі штовхання ядра, золото зі стрибків в довжину, срібло за веслування на 1 хв, бронза за веслування на 4 хв) на Національних Іграх Нескорених (2018).

 

АТОвець, Юрій Дмитренко. гори

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.