ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 28.11


Ветерани Полтавщини можуть отримати гроші на розвиток власного бізнесу

На Полтавщині зареєстровано 473 фізичні особи-підприємці, які мають статус учасника бойових дій, або є близькими родичами ветеранів.

 

Серед таких підприємців 50,4% займаються роздрібною торгівлею. Ще 30,2% провадять діяльність, пов’язану з гуртовою торгівлею. Закривають трійку лідерів підприємницької зайнятості операції з нерухомим майном. Такою діяльністю займається 20,9% ветеранів-підприємців.

Найменше зареєстрованих підприємств (менше як 0,1%) у сферах надання допоміжних послуг у сфері добувної промисловості та розроблення кар’єрів та добування інших корисних копалин і розроблення кар’єрів.

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів підтримує бізнес, який належить ветеранам, а також їхнім родинам. Наразі від фонду можна отримати державне відшкодування за придбані генератори, акумулятори, ноутбуки, кавомашини та інші товари чи обладнання для ведення ветеранського бізнесу.

«Ветерани, їхні родини, а також сім’ї померлих захисників і захисниць можуть отримати відшкодування для бізнесу на суму до 20 тисяч гривень. Ці суми на оперативні витрати допомагають підтримати на плаву малий та середній бізнес», — каже Наталія Калмикова, виконавча директорка Українського ветеранського фонду.

Програмою "20 тисяч" від УВФ можуть скористатися дружини/чоловіки ветеранів і ветеранок (тих, хто має посвідчення учасника бойових дій), їхні батьки, діти, а також сім’ї померлих захисників і захисниць. Важливо, бізнес має бути офіційно зареєстрований, як ФОП чи самозайнята особа. 

Ознайомитись з переліком необхідних документів можна тут: https://veteranfund.com.ua/projects/20000-2/. Програма відшкодування діє до завершення воєнного стану.

ветерани, бізнес, допомога, гроші, фонд

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.