ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 23.11


Виборчі дільниці працювали з двогодинним запізненням і нестачею скриньок

У день виборців дільниця у 26 школі відкрилася з двогодинним запізненням, бо дві людини не прийшла вчасно, а в ОЦЕВУМі не вистачало урн для бюлетенів. Загалом на всіх дільницях дотримувалися карантинних обмежень, людей було небагато.

Про це повідомляє Рoltavske.tv 

Мікрорайон Алмазний, школа № 26 — єдина дільниця у Полтаві, яка відкрилася із двогодинним запізненням.

"Тому що не вистачало членів виборчої комісії. Ніхто нічого не робить, чоловік п'ять не знають, що робити. У них немає бланків. Вони не можуть розпочати роботу, бо немає секретаря", – розповів спостерігач дільниці Олександр Лисенко.

Для того, аби дільниця відкрилася, мають бути присутні вісім членів виборчої дільниці. Однак двоє з них не прийшли.

"Дві дівчини. В однієї дитина захворіла, з температурою, а в іншої – температура. А тепер її лякають, що якщо вона не прийде, то відкриють кримінальну справу. З іншого боку, вона може зараз бути розповсюджувачем вірусу", – розказав голова ТВК Шевченківського району Олег Шевченко.

А от дільниця в ОЦЕВУМі відкрилася вчасно. Проте, представники Громадянської мережі ОПОРА поскаржилися, що тут недостатня кількість скриньок для голосування. Дільниця вважається великою, отже урн має бути шість.

"У нас дві переносних скриньки, вони ж також входять в рахунок, і стоїть три скриньки. Річ у тому, що скриньки у такому стані, що їх не можна зібрати. Це все, що ми змогли зробити. Враховуючи низьку явку й один бюлетень, мені здається, що повинно вистачити", – сказала голова дільниці Марина Бутенко.

На цій же дільниці явка була нижчою, ніж у першому турі виборі. Голова ДВК також повідомила, більшість виборців – люди поважного віку.

"Ніяких незручностей немає, працюють на п'ять з плюсом. Людина вже сформована, знає за кого йде голосувати. Тільки дві кандидатури всього на місце мера. Обоє люди відомі", – поділився полтавець Олександр Біндюг.

Дільниця у школі № 37. Зранку тут людей було небагато. До столу має підходити не більше трьох осіб з дотриманням дистанції.

"За списком у нас 2196 виборців. На 10:00 з'явилося 82 виборці", – прокоментувала голова комісії Анна Сиволап.

У всіх дільницях на вході виборцям вимірювали температуру. Також стояли антисептики, аби за потреби обробити руки.

вибори, порушення

За темою:

  • У педуніверситеті за два тури не змогли обрати ректора
  • Обрали полтавську політраду "Слуг народу"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.