ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 26.11


Результати виборів мера під загрозою: поліція відкрила кримінальну справу

Результати виборів міського голови Полтави - під загрозою зриву. Поліція встановлює причини ухилення членів Подільської ТВК у Полтаві від виконання своїх обовʼязків та перешкоджання роботі виборчої комісії.

26 листопада полтавська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом ймовірного перешкоджання роботі Подільської територіальної виборчої комісії.

Як повідомила пресслужба Головного управління Нацполіції Полтавщини, правоохоронці встановлюють причини порушення роботи ТВК, через що неможливо встановити підсумки голосування й результати виборів міського голови Полтави.

Кримінальне провадження відкрили за ч. 5 ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України.

Слідчі встановлюють причини ухилення членів виборчої комісії від виконання своїх обовʼязків, визначених Виборчим кодексом України.

Зокрема, правоохоронці з’ясовують, що завадило комісії встановити підсумки повторного голосування за голову Полтавської громади.

"До поліції надійшли заяви від одного з депутатів, одного з народних депутатів, а також від представника однієї із політичних сил. На те, що відбувається порушення роботи Подільської ТВК. Зараз поліцейськими по вказаному факту відкрите кримінальне провадження за статтею 157 частиною 5-ю. Це "Порушення роботи виборчої комісії". В рамках кримінального провадження поліцейські будуть з'ясовувати , по яким причинам відбулися порушення і які вони були",  повідомив речник поліції Полтавщини Роман Грішин.

Санкція – позбавлення волі на три роки із позбавленням права обіймати певні посади протягом п’яти років.

вибори, порушення, кримінальна справа, поліція, Подільська ТВК

За темою:

  • Обрано голову Пирятинського райсуду Полтавщини
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.