ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 03.05


Вибори ректора Полтавського педуніверситету відбудуться у вересні

Міністерство освіти і науки України у наказі про оголошення конкурсу про вибори ректора Полтавського національного педагогічного університету імені Короленка повідомляє дату проведення виборів. Керівника вишу обиратимуть 29 вересня 2021 року.

Вибори керманича педуніверситету відбудуться восени. Це буде друга спроба обрати ректора. Нагадаємо, перший конкурс МОН оголосило з датою проведення виборів 7 квітня. Тоді за посаду ректора змагались троє кандидатів – професори Марина Гриньова, Василь Фазан та Сергій Шевчук. У першому турі не вдалось обрати ректора, оскільки жоден із кандидатів не набрав більше 50% голосів.

Тому оголосили другий тур, в який вийшли двоє кандидатів – Марина Гриньова і Сергій Шевчук, за яких у першому турі віддали 40,86% і 42,89% голосів відповідно. У другому турі голоси серед кандидатів розділились таким чином: за Марину Гриньову віддали 211 голосів (49,65%), за Сергія Шевчука – 189 голосів (44,47%). Таким чином, жоден із кандидатів не отримав понад 50% голосів.

Відповідно до змін до закону про вищу освіту щодо удосконалення процедури виборів ректорів вишів, обраною керівником закладу вищої освіти вважається кандидатура, яка набрала понад 50% голосів осіб, які взяли участь у голосуванні під час другого туру виборів.

Третя спроба обрати ректора відбудеться у вересні.

освіта, ректор, вибори, педуніверситет

За темою:

  • У педуніверситеті Полтави оголосили новий конкурс на посаду ректора
  • На Полтавщині запроваджують систему “Єдина школа”
  • Батьки молодших класів голосували, чи перейти на "дистанційку"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.