ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 07.09


Вічний вогонь у Полтаві замінять світлодіоди

Вічний вогонь на Меморіалі Солдатської Слави вимкнули у травні. Для довершення комплексу його хочуть замінити на світлодіоди. Про це стало відомо з засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради 7 вересня.

Під час обговорення змін до технічних умов функціонування комплексу надійшла пропозиція повернутися до питання облаштування меморіалу. Влада повідомила, що питання вивчали, зокрема пропозиції щодо інсталяції, оновлення громадського простору та встановлення освітлення.

Планують розпочати обговорення майбутнього проєкту.

Профільний Департамент отримає доручення розпочати відповідну процедуру.

Нині, попри те, що вогонь не працює, «Полтавагаз» просить сплатити за розподіл газу до Меморіалу Солдатської слави.

Нагадаємо, що вічний вогонь у Полтаві загасили у 8 травня 2023 року.  Раніше на Вічний вогонь використовували газ за пільговою ціною, але тепер її не буде й за кубометр з бюджету платитимуть по 29 грн.

ЗМІСТ писав, що ексголова Полтави Олександр Мамай сказав, що вічний вогонь є символом пам’яті і його залишать.

«Наші діди й прадіди зробили для нас стільки у тодішній Великій вітчизняній війні (Друга світова війна, – прим. авт), що була на території бувшого Радянського Союзу, що ми зобов’язані знайти ці кошти, щоб Вічний вогонь був постійним символом пам’яті тих наших пращурів які вибороли перемогу. Нехай зі сльозами на очах, але це велике свято. Поки я буду міським головою, Вічний вогонь буде на Монументі Слави постійно».

вічний вогонь

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.