ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 29.11


Віце-мером Полтави з питань економіки планують затвердити Тетяну Юрченко

29 листопада у Полтаві відбулося засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики, яке провів її голова Сергій Луценко.

Під час засідання депутати розглядали проекти рішень міськради, що стосуються затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, про прийняття на службу в виконавчий комітет міськради та затвердження на посаді заступника міського голови.

Зокрема, депутати розглянули кандидатуру Тетяни Юрченко на посаду заступника міського голови, що опікуватиметься економічними питаннями.

Під час цієї ж комісії розглянули і питання щодо оплати праці, повідомили в міськраді.

Відповідно до проекту рішення, розмір щомісячної премії в 2018 році визначається у розмірі не більше 50 відсотків від середньомісячної заробітної плати, а одноразові преміювання заступника міського голови в розмірах не більше середньомісячної заробітної плати.

Розглянули під час засідання комісії й питання щодо збільшення штату Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста.

Виконуючий обов’язки начальника інспекції Руслан Редько повідомив, що нині штат налічує дванадцять осіб, чотири з яких – виконують свій громадянський обов’язок на Сході країни.

Відтак, фактично нині в Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста працює лише вісім інспекторів.

Цього, зазначає Руслан Редько, недостатньо.

Депутат міськради та голова профільної комісії Сергій Луценко зауважив: це питання є важливим і уже неодноразово піднімалося під час апаратних нарад та засідань виконавчого комітету.

Усі ми хочемо, аби наше місто було чистим та комфортним. Звичайно, вісім чоловік фізично просто не взмозі охопити усе місто. На Інспекції по контролю за благоустроєм лежить величезний шмат роботи з мешканцями Полтави, підприємцями. Тому, задля забезпечення гарної роботи цього підрозділу, необхідно збільшити його штат

 — сказав він.

Зазначений проект рішення постійна комісія підтримала та рекомендувала на розгляд сесії.

міська рада, Полтава, віце-мер, Тетяна Юрченко

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.