ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 28.01


Від приватизації на Полтавщині торік бюджет отримав 140 мільйонів

Торік 24 об’єкти в області знайшли нових власників. Фонду держмайна вдалося продати чотири майнові комплекси державних підприємств та інші, менші за розмірами об’єкти.

 

Про це під час брифінгу в Полтавській ОВА повідомила начальниця Регіонального відділення Фонду держмайна України по Полтавській та Сумській областях Ірина Смірнова.

За минулий рік до держбюджету спрямували понад 140 млн гривень через приватизаційні аукціони на Полтавщині. Найбільшими й найдорожчими об’єктами були:

  • Жовтневий спиртовий завод – 85 млн грн;
  • Полтавський комбінат хлібопродуктів – 31 млн грн.
  • Полтавський експортно-технічний центр Держпраці – 6,8 млн грн.

Інші об’єкти менші за площами та ціною, але не менш привабливі для малого та середнього бізнесу. Так будинок лісника загальною площею 60 м², який знаходиться в Терешківський громаді, продали за 2 млн. грн.

Загалом Фонд держмайна України у 2023 році перерахував до бюджету 2,6 млрд грн. Ціна за об’єкти на електронних аукціонах зросла майже в три рази.

Цьогоріч Фонд держмайна планує продати Лохвицький спиртовий комбінат та Держінститут по проєктуванню підприємств м’ясної та молочної промисловості "Полтавадіпром’ясомолпром". Згодом стане відомо, коли проведуть аукціони та визначать нових власників. 

 

приватизація, держмайно, аукціон, влада

За темою:

  • За рік на Полтавщині приватизували 24 об’єкти
  • На приватизацію виставили колишній винзавод на Полтавщині
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.