ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:40 19.09


Оголошено новий тендер на консервацію колишнього кінотеатру імені Котляревського

Державні аудитори скасували результати тендеру на консервацію скандальної будівлі колишнього кінотеатру імені Котляревського у Полтаві. І оголосили нові торги.


У липні державні аудитори скасували результати тендеру на консервацію будівлі колишнього кінотеатру ім. Котляревського, бо тендерна документація була складена з порушенням вимог закону. Про це інформує видання Зміст із посиланням на платформу публічних закупівель Prozorro. 

На вимогу аудиторів управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому розірвало договір з переможцем тендеру ТОВ "Добробут-інвест". Підприємство мало виконати консервацію будівлі за 14 млн 37 тисяч грн. Але 14 вересня оголосили новий тендер на консервацію будинку Дворянського зібрання. Очікувана вартість робіт становить 14 млн 91 тисяча грн.

Що мають виконати:

  • монтажні роботи;
  • розбирання цегляних перегородок;
  • улаштування фундаментів;
  • мурування окремих ділянок;
  • реставрація стандартною цеглою і тд. 

Для проведення таких робіт управління мало отримати дозвіл.

Також управління замовило роботи з технічного нагляду за об'єктом. Їх оцінили у 151 тисячу грн.

Наразі на будинок встановили конструкції кроквяних систем даху.  Кроквяна система даху є не менш значущим елементом будинку, ніж фундамент. Вона бере на себе усі мінливості погоди – пориви вітру, снігопади та сильні зливи й допомагає призупинити руйнування пам’ятки.

Нагадаємо, протиаварійні роботи Будинку Дворянського зібрання оцінили у понад 11 млн грн, а додаткові роботи по коригуванню документації на протиаварійні та консерваційні роботи пам’ятки коштували 49850 грн. На 2022 рік на протиаварійні роботи будівлі планують виділити один мільйон гривень.

тендер, консервація, влада, пам'ятка, історія

За темою:

  • У Полтаві оголосили новий тендер на консервацію екскінотеатру Котляревського
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.