ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 08.06


У Полтаві стартував поетичний фестиваль "Meridian Poltava"

6 червня у приміщенні меморіального музею імені Володимира Короленка відбулася прес-конференція з приводу особливостей другого Міжнародного поетичного фестивалю "Meridian Poltava", який розпочався у місті.

У прес-конференції  взяли участь Святослав Померанцев, президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ, Євген Холод, перший заступник голови Полтавської обласної ради, Олександр Ткаченко, директор фестивалю та Тетяна Зеленська, директорка Полтавської обласної бібліотеки ім.І.П.Котляревського.

Вони розповіли про те, чим цьогоріч запам'ятається фестиваль. 

Порівняно з минулим роком , склад учасників змінився на 95%. Відповідно, кожна програма виступу - нова. Це буде сучасний погляд на історичне тло Полтави та її теперішнє

- сказав Олександр Ткаченко.
 

Програма фестивалю розрахована на три дні, до 9 червня, а сам захід —  в форматі культурологічної прогулянки найцікавішими місцями Полтави.

За словами організаторів, у заході візьмуть участь тридцять відомих літераторів з України та Швеції, та буде проведено близько двадцяти чотирьох подій в рамках фестивалю. 

Цей фестиваль має унікальну цінність для культурного розвитку Полтавщини, для освітнього розвитку українців, полтавців. Для промоції області в Україні і в світі, для брендування

- зауважив Святослав Померанцев. 

Фестиваль зібрав відомих письменників, музикантів, акторів, філософів з України і Швеції. Серед них: Ада Роговцева, Юрій Іздрик, Ігор Померанцев, Катерина Калитко, Катерина Степанкова, Сергій Осока, Володимир Рафєєнко, Пітер Залмаєв, Анхела Гарсія, Гуннар Гардінг та ін.

Хочу сказати, що те зерно, яке в минулому році впало на благодатний грунт, все-таки народило цей гарний захід, відлуння якого ми всі знаємо. Ми хочемо розвивати на Полтавщині не тільки промисловість і сільське господарство, а й туристичну галузь

- сказав Євген Холод.

Заключним акордом фестивалю стане концерт гурту "Лінія Маннергейма", що відбудеться на відкритій сцені Театральної площі Полтави. 

Організатори запрошують всіх бажаючих.

Програму можна переглянути на сайті фестивалю Meridian Poltava.

Вхід на всі заходи  - безкоштовний.
 

поетичний фестиваль, поезія, культура

За темою:

  • До Опішні запрошують в серпні пофестивалити
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.