ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 22.07


Відбулись громадські слухання щодо будівництва нового НПЗ

Вчора, 21 липня, у Кременчуцькій міськраді відбулися громадські слухання щодо будівництва нового нафтопереробного заводу на місці КНПЗ, який частково постраждав від ворожих ракет. Думки містян і депутатів розділилися.

 

Як відомо, у квітні 2022 року російські окупанти атакували Кременчук, зокрема масовано обстріляли Кременчуцький НПЗ і навколишні склади. Нафтопереробний завод серйозно постраждав і припинив свою роботу.

Невдовзі стало відомо, що Кременчуцький завод збираються не відновлювати, а будувати на земельній ділянці поруч новий НПЗ. Про відповідні наміри заявила ТОВ "АЛМА ОІЛ ГРУП".

21 липня 2023 року у Кременчуцькій міській раді відбулися громадські слухання щодо будівництва нового НПЗ, зокрема розглядали затвердження плану будівництва НПЗ та внесення змін до детального плану території розташованої в північному промисловому вузлі Кременчука.

На слуханні були присутні журналісти, місцеві депутати та жителі міста, думки яких щодо будівництва нового НПЗ розділилися. Більша частина, втім, проголосувала "за" будівництво.

будівництво, проєкт, НПЗ, Кременчук, влада

За темою:

  • Металопрофіль: як обрати, на що звернути увагу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.