ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 21.12


Програма "Опікуємось освітою" у наступному році обійдеться обласному бюджету в три мільйони

Відбулося чергове засідання депутатської комісії з питань освіти, науки та культури обласної ради, на якому переглядали план розвитку освіти, науки і культури на 2017-й рік та готувалися до наступної сесії облради.

Програма економічного розвитку на 2017 рік охоплює 35 комплексних цільових програм, на які передбачено фінансування у розмірі близько 70 мільйонів гривень. Що стосується розділу освіти, то стратегія направлена на створення нової сучасної української школи. В Полтавській області на 2017-2020 роки Департаментом освіти і науки підготовлено обласну програму "Опікуємось освітою" та проект обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2021 роки. Пріоритетними напрямками на наступний рік є підтримка і реформування навчальних закладів в рамках децентралізації, створення опорних шкіл, розширення мережі дошкільних навчальних закладів, в тому числі недержавної форми власності, модернізація (укрупнення) державних професійно-технічних навчальних закладів та створення умов для навчання, сприяння надання освітніх послуг дітям з особливим освітніми потребами

– розповіла начальник Департаменту економічного розвитку та інвестицій Інна Іщенко.

Загальний обсяг фінансування програми "Опікуємось освітою" на 2017-20 роки передбачено в сумі 15 млн 538 тисяч гривень, в тому числі на 2017 рік - 3 млн 024,6 тисячі грн. Програма передбачає наступні напрямки: підтримка роботи з обдарованими дітьми та молоддю (проведення олімпіад, турнірів, фінансування Малої академії наук, стимулювання учасників, проведення табору "Ерудит"). Загальний обсяг видатків складає 2 млн 885 тисяч грн. Крім того, програмою передбачені розвиток післядипломної освіти (підтримка вчителів переможців олімпіад, забезпечення проживання вчителів при навчанні в інституті післядипломної освіти та видання двох періодичних видань для вчителів)та проведення ремонтних і будівельних робіт професійно-технічних навчальних закладів області.

Також на засіданні комісії розглядались обсяги коштів на утримання навчальних закладів, включаючи оплату праці викладачів та виплату стипендій учням професійно-технічних закладів області.

Заслухавши доповідачів та розглянувши докладно кожен пункт представлених програмних заходів, члени комісії прийшли до рішення прийняти дані програми до виконання та подати їх на розгляд і голосування на найближчу сесію обласної ради.

комісія, сесія, освіта

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.