ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 04.06


Відбулося перше засідання суду по справі звільнення Михайла Шевченка

Тепер уже екс-заступник міського голови Полтави Михайло Шевченко має бажання поновитися на роботі через суд, а для початку він вимагав через адвоката доказів свого звільнення.


На останній сесії міської ради депутати більшістю голосів звільнили його із займаної посади. Шевченко, у свою чергу, подав позов до суду, бо вважає це рішення незаконним. Перше засідання за заявою Михайла Шевченка відбулося 4 червня в окружному адмінсуді.

Самого позивача у залі не було. Його інтереси представляв адвокат Максим Урбанський, який подав клопотання з вимогою ще до відкриття провадження надати міськрадою докази, що підтверджують звільнення Шевченка, пояснюючи це так: "У мого клієнта немає жодного документа на підтвердження, що його звільнено. Тому, щоб їх не могли переробити, внести якісь правки, ми й вимагаємо їх надання ще до початку відкриття провадження".

Відповідний запит, за словами Урбанського, було подано до міськради наступного дня після сесії, повідомляє Poltavske. TV.

Інтереси міської ради у справі представляє Олександр Божко. Він зауважив, що згідно з законом докази у даному випадку варто надавати, якщо є ймовірність їх втратити чи неможливо подати в майбутньому. "Мова йде сьогодні про рішення міської ради, рішення колегіального органу, яке, у разі його ухвалення, відповідно до актів законодавства — питання про його втрату чи знищення взагалі не може ставитися. Тобто, якщо рішення ухвалено — воно існує", — сказав Божко. Тож, на його думку, вимога позивача є недоречною.

Після відвідин нарадчої кімнати суддя Євген Супрун заявив, що клопотання Максима Урбанського було вирішено залишити без уваги. А чи буде відкрите провадження у цій справі — наразі невідомо.

влада, суд, міськрада, Михайло Шевченко, звільнення

За темою:

  • Депутат із Полтавщини Віталій Котляр програв суд щодо штрафу ПДР
  • Суд обрав запобіжний захід чоловіку, який розбещував малолітніх дівчат
  • Суд виніс вирок полтавському адвокату за $10000 хабаря
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.