ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 14.07


Відділення першої міськлікарні Полтави відкривають після капремонту

Цього тижня у першій МКЛ Полтави запрацює капітально відремонтоване терапевтичне відділення, а слідом розпочнуть реконструкцію відділення анестезіології та реанімації.

Уже до кінця цього тижня у КП «Перша міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» після капітального ремонту введуть в експлуатацію терапевтичне відділення.

Згідно з повідомленням пресслужби міської ради, цьогоріч у першій МКЛ уже ввели в експлуатацію і капітально відремонтоване неврологічне відділення, а з 17 липня розпочнуть капремонт та реконструкцію відділення анестезіології та реанімації.

Окрім цього, для лікарні закупили ряд сучасного обладнання на загальну суму 38 млн грн. Придбали вкрай необхідне медичне обладнання для реанімаційного відділення - апарати штучної вентиляції легень, слідкуючу апаратуру.

Також ендоскопічну стійку для проведення малоінвазійних втручань у хірургічній практиці, С-дугу – апарат для операційної травматологічного відділення. Придбали й рентгенологічний апарат на якому проводитимуть ендоскопічні дослідження, апарат для проведення мамографії, на якому зможуть робити скринінгове обстеження молочних залоз та ряд іншого дороговартісного обладнання, що дасть можливість проводити ранню діагностику захворювань та оперативні втручання на високому рівні.

Комунальне підприємство «1-А міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» – багатопрофільний лікувальний заклад охорони здоров’я, який обслуговує населення м. Полтави і надає спеціалізовану стаціонарну та амбулаторно-поліклінічну допомогу. Лікарня є клінічною базою кафедр Української медичної стоматологічної академії.

Стаціонарна допомога в КП «1-А МКЛ ПМР» надається в 8 стаціонарних відділеннях на 300 цілодобових ліжках. У закладі функціонують: хірургічне, травматологічне, неврологічне, гострої цереброваскулярної патології, пульмонологічне, терапевтичне відділення; відділення анестезіології та інтенсивної терапії, дитяче інфекційне відділення.

Щорічно стаціонарну допомогу в закладі отримують більше 10 тисяч пацієнтів, з яких понад 2,5 тис. оперується. До травматологічного пункту за рік звертається майже 20 тисяч постраждалих.

Амбулаторно-поліклінічна допомога мешканцям Київського району міста здійснюється за направленням лікарів загальної практики сімейної медицини в поліклінічному відділенні для дорослого населення №1. Консультативний прийом ведуть Лікарі: кардіолог, отоларинголог, гастроентеролог, проктолог, ендокринолог, інфекціоніст, невропатолог, уролог, ревматолог, офтальмолог, гематолог, онколог, хірург, судинний хірург та травматолог.

Функціонує відділення ультразвукогово дослідження, функціональної діагностики, стоматологічне відділення, рентгенологічне відділення з комп’ютерною томографією, клінічна лабораторія та ендоскопічний кабінет.

 

ремонт, перша міська лікарня

За темою:

  • На Полтавщині від коронавірусу вже померло 856 людей
  • За добу на Полтавщині двоє людей померли від ускладнень після COVID-19
  • Три хвилини уві сні: як проводять гастроскопію в Оксфорд Медікал?
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.