ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 25.06


Відкрили провадження щодо будівництва за Кадетським корпусом

Полтавська міськрада подала заяву щодо незаконного будівництва за Кадетським корпусом - поліція відкрила кримінальне провадження. Забудовник мав дозвіл на спорудження одного поверху, але збирається звести чотири.

Відкрили провадження за ч. 1 ст. 275 Кримінального кодексу України (порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд).

Проте, за Кадетським корпусом, попри кримінальне провадження, продовжується будівництво, – готова вже половина другого поверху, повідомляє PTV Полтавське Телебачення.

На задньому дворі Кадетського корпусу триває будівництво верхнього ярусу споруди, яка мала бути одноповерховим офісом.

Стіни другого поверху з двох сторін вже побудували. Зараз викладають цеглою третю.

Будівництво ведеться в охоронній зоні Кадетського Корпусу.

Почалося воно понад два роки тому. За цей час встигли спорудити один поверх, а на початку ж цього літа почали другий. Щодо цього у поліції відкрили кримінальне провадження. Сам підрядник ситуацію коментує так.

"Яке може бути провадження, якщо у нас є дозвіл на будівництво чотирьох поверхів? Ми що, самовільно будуємо?" – сказав виконроб підрядної організації Віталій Войко.

Подавала заяву у поліцію Полтавська міська рада.

"Також ми звернулися до ДАБІ, точніше, до тієї структури, яка зараз виконує її функції. Найближчим часом чекаємо їх представників, які вже мають повноваження щодо винесення приписів та складання актів щодо невідповідності проєктній документації та накладання штрафів", – сказав секретар міської ради Олександр Шамота.

Нагадаємо, раніше архітекторка Оксана Бєлявська говорила, що будівництво у перспективі створить додаткове навантаження на ґрунти. Це може призвести до згубних наслідків для історичної споруди.

Проти будівництва протестувала і громадськість. Ще у 2018 активісти ламали паркан, писали балончиками гасла на стіні сусідньої споруди.

Свою позицію пояснювали тим, що поруч з історичною будівлею роблять комерційну новобудову.

 

Кадетський корпус, незаконне будівництво

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.