ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 04.02


Відома полтавка презентує унікальні гобелени у Києві

Відома майстриня з Решетилівки - Ольга Пілюгіна - презентує власні гобелени у столиці України, в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва.

Виставка відкриється 6 лютого о 17-00 та триватиме до першого березня.

  Основою експозиції є сучасні тематичні орнаментальні твори у авторському стилі, створеному на основі кращих традицій українського килима. Цей напрям є одним із основних у моїй творчості. Серед представлених - гобелени, що були визнані кращими у 2014-2019 р р. на Всеукраїнських виставках-конкурсах «Кращий твір року».

А саме: «Гетьманський», «Козацький», «Добробут», «Зоряний», «Квітуча родина». Знаковим є гобелен «Гетьманський», який було створено на Грант Президента України 2014 року.

Він став першим у серії орнаментальних робіт, що увібрали в себе характерні риси українського бароко, пропущені крізь призму особистого бачення. В основі композицій вічний символ роду – «Дерево життя», що проростає з глибини віків у сьогодення.   Це —  зв’язок із нашими предками, нашим міцним корінням.

Гобелени виконані у давній техніці двостороннього гладкого ручного ткання натуральними вовняними нитками цікаві своєю фактурою, глибиною, теплом та особливою кольоровою гармонією.    

 Про це йдеться в анонсі у Фейсбук.

Особливе місце в експозиції займають твори-роздуми на теми:

- кохання, що окриляє і надихає;

- прагнення людської душі до світла;

- любов до рідного краю.

Гобелени виконані у давній техніці двостороннього гладкого ручного ткання натуральними вовняними нитками цікаві своєю фактурою, глибиною, теплом та особливою кольоровою гармонією.

На виставці представлено роботи різних років. Вхід на відкриття -  вільний.

виставка, гобелени

За темою:

  • У Полтаві експонують виставку "100 років боротьби: Українська революція 1917-1921"
  • У Полтаві відкрилась виставка Ігоря Єлісеєва
  • До дня добровольця у Полтаві відкриють виставку військового журналіста
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.