ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 15.07


Відпочинок на річці: полтавець спорудив плавучий кемпінг

Підприємець з Полтави одного разу вигадав і спорудив цікаву габаритну конструкцію, на якій він з друзями кожного літа сплавляється по річці.

Він розповів ЗМІСТу подробиці того, як прийшла подібна ідея і які особливості має цей плавучий кемпінг посеред річки.

 

Полтавець Вадим говорить, що 8 років тому захотів створити таку конструкцію тому що інші плавзасоби не задовольняли потреби відпочинку, які б він хотів:

На байдарці мало місця для спільного відпочинку великої компанії, моторний човен – не гармонійний з природою. Хотілося, щоб ми і сиділи всі разом і змінювалися береги навколо і наче так і вийшло.

 

Величезний плавучий пліт —  близько 10 метрів завдовшки. На ньому розміщено декілька зон відпочинку: стіл палатка, мангал, кухня і стільці для всіх. На плавучій платформі може розміститись до 7 осіб.

Плавучий кемпінг на воді полтавця Вадима

Вадим споруджував конструкцію близько пів року. Під дерев`яними дошками розміщені пласти з пластиковими пляшками. І найбільше часу зайняв саме їх збір, адже на конструкцію їх пішло дуже багато.

І відтоді, кожного літа вони з друзями збираються на такий плавучий відпочинок на воді і йдуть по течії  Ворскли зазвичай одним маршрутом – від Лихачівки до Михайлівки. Така подорож триває близько трьох діб.

Пліт на місце привозять в розібраному виді потім його збирають, так само його і забирають назад. Облаштування конструкції займає близько трьох годин.

Творець цікавого плавзасобу розповів: з нього добре і рибалити, часто вони пливучи ловлять декілька щук і одразу готують їх.

Плавучий кемпінг на воді полтавця Вадима

 

Плавучий кемпінг 

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.