ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 06.06

P


Відпочинок в Чехії: як дістатися з України, які види відпочинку обрати

 

Дістатися з України до Чехії не проблема. Зробити це можна літаком (в залежності від ситуації в країні цю можливість варто уточнити), потягом або ж обрати автобусне сполучення. Останній варіант обирають частіше всього, оскільки він доступний по ціні, швидкий та комфортабельний. Плануючи поїздку, розраховувати, що найбільша кількість рейсів відправляється з Києва та Львову. Головне – знайти перевіреного та надійного перевізника. Так, компанія ТрансТемпо пропонує зручні та вигідні умови купівлі квитків. Без проблем можна придбати квитки на автобус Львів - Прага. В більшості випадків перевезення здійснюються автобусами єврокласу, вони забезпечені кондиціонером та туалетом, великим відділенням для багажу, є вай-фай. Замовити та придбати квитки просто – зробити це можна онлайн. Якщо є така необхідність, завжди можна зв’язатися з менеджером для уточнення питань.

Куди відправитись на відпочинок?

Більшість тих, хто цікавиться придбанням квитків до Чехії, планують організувати собі там відпочинок. Якщо є бажання провести цікавий та змістовний релакс, варто заздалегідь продумати, який це буде відпочинок та які місця краще всього відвідати. Якісне автобусне сполучення компанією забезпечене не тільки між Україною та Чехією, не складно буде замовити автобусні рейси Київ - Варшава та на інші напрямки.

Відправляючись до Чехії на відпочинок, варто звернути увагу на такі напрямки.

  • Прага. Один з популярних напрямків для відпочинку. Тут знаходиться велика кількість державних пам’яток. Не проблема замовити екскурсію до замків, посмакувати унікальними місцевими стравами та напоями, помилуватися природними красотами. Заняття та цікавий відпочинок для себе зможуть знайти і діти, і дорослі різного віку.
  • Брно. Це друге за величиною та по кількості населення місто. Для туристів воно є привабливим. Тривалий час вважалось містом-фортецею, а зараз один з найважливішим промислових та ділових центрів країни. Туристів більше всього приваблюють його пагорби, собори та середньовічні фортеці.
  • Якщо є така необхідність, можна відвідати лікувальні та оздоровлюючі курорти. Вони відомі не тільки висококваліфікованими спеціалістами, але й наявністю термальних джерел, лісами, кришталево чистим повітрям. До найбільш відомих курортів Чехії відносять: Карлові Вари, Маріанські Лазні (відомі мінеральними джерелами). Варто відвідати й Франтішкові Лазні, куди рекомендують приїжджати тим, хто страждає хворобами опорно-рухового апарату та серцево-судинної системи. В цьому сегменті також відомі курорти в Лазнє-Кинжварті та Тепліцькі джерела.
  • Любителі гірськолижнього відпочинку теж знайдуть тут заняття для душі. На базі деяких курортів навіть відкриті санаторії, де спеціалісти займаються з пацієнтами, які страждають на серцево-судинні хвороби, дитячі захворювання опорно-рухової системи. Інфраструктура розвинена на високому рівні, хоча серед українців чеські гірськолижні курорти ще не досить популярні. Плануючи такий формат відпочинку, варто розглянути популярні варіанти: курорт Шпіндлеров Млин, Крконоше, Рокітніце-над-Їзероу, Гаррахове, Ліберец.
  • Чехія відома великою кількістю замків та фортець, які в багато чому дозволяють розкривати її історію, культуру. Якщо цікавить цей напрям відпочинку, відвідати слід такі замки, як Валтіце та Ледніце, замок в готичному стилі Карлштейн, замок Чеський Штернберк, замок Аустерліц.
  • Як би дивно це не звучало, але в Чехії можна знайти й місця для пляжного відпочинку. Це релакс на річці Влтава та пляжі Пражачка (Прага), Жлуте Лазні, Дівока Шарка. Також є зручні пляжі на водосховищі Липно, Махово озеро, Каменцево озеро.

Чехія – цікава країна, зі своєю автентичною культурою та традиціями. Вона приваблює не лише туристів, а й ділових людей, які готові працювати та розвивати свою справу. Плануючи вивчити цю країну, не варто оминати не тільки великі міста, а й селища, які зможуть повноцінно відкрити всі таємниці історії країни.

туризм, Чехія, Польща, автобус

За темою:

  • Полтавці провели чемпіонат із водного туризму
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.