ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 26.10


Як відповіли на п'ять запитань від президента. Інфографіка

Вчора, 25 жовтня, біля виборчих дільниць провели всеукраїнське опитування, ініційоване Президентом. Це були п'ять питань, які напередодні анонсував Володимир Зеленський. Утім, полтавці далеко не на всіх дільницях бачили таке опитування.

За інформацією Команди Зеленського у Facebook, уже обробили 74% анкет. Найбільше українці підтримали скорочення на третину кількості народних депутатів. Майже 90 % опитаних підтримали скорочення парламентарів від 450 до 300.

Як відповідали на 5 запитань від Президента: 

1. Чи підтримуєте ви ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах?

Ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах підтримують 82,97 % тих, хто брав участь у виборах і в опитуванні, 13,87 % – не підтримують. 

2. Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?

Ідею створення вільної економічної зони на території Донецької і Луганської областей підтримують 46,70 % тих, хто брав участь у виборах і в опитуванні, 46,48 % – не підтримують.

3. Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?

Ідею скорочення кількості народних депутатів до 300 підтримують 89,60% тих, хто брав участь у виборах і в опитуванні, 7,12% – не підтримують. 

4. Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях – для зменшення болю у важких хворих?

Легалізацію канабісу в медичних цілях для полегшення болю важкохворих підтримують 64,88% тих, хто брав участь у виборах і в опитуванні, 29,53% – не підтримують. 

5. Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету і територіальної цілісності?

Право України на використання гарантій безпеки визначених Будапештським меморандумом підтримують 74,21 % тих, хто брав участь у виборах і в опитуванні, 17,21% – не підтримують.

 

опитування

За темою:

  • Лише 14 відсотків наших читачів відчувають себе у безпеці під час карантину
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.