ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:50 11.06


Відправляти та отримувати перекази у валюті будемо по-новому

Національний банк України змінив правила здійснення переказів за межі України у валюті. Клієнти банків зможуть подавати електронні копії документів для здійснення переказів іноземної валюти за межі України з поточних рахунків в іноземній валюті.


Про це йдеться на сайті регулятора.

Зокрема, банкам та їх клієнтам (фізичним особам-резидентам) надається можливість застосовувати сучасні комунікаційні технології "Paperless" під час переказів іноземної валюти.

Клієнти банків зможуть подавати електронні копії підтвердних документів для здійснення переказів іноземної валюти за межі України з поточних рахунків в іноземній валюті. А банки зможуть створювати електронні копії підтвердних документів, поданих фізичними особами для здійснення переказу в паперовій формі, для їх подальшого зберігання

– зазначається у повідомленні.

Крім цього, фізичні особи отримують можливість за допомогою міжнародної платіжної системи ініціювати у гривні переказ в іноземній валюті за межі України, а також за рішенням відправника переказу, що ініційований із-за кордону в іноземній валюті, отримати такий переказ в Україні в гривні (тобто, у валюті, відмінній від валюти його ініціювання).

Зазначені зміни набудуть чинності вже завтра, 12 червня 2018 року.

НБУ, гроші, переказ, валюта

За темою:

  • Третю поліклініку об'єднали з лікарнею. Працівників обіцяють не чіпати
  • Ще вісім мільйонів з обласного бюджету пішли на потреби людей
  • Область підсилює контроль за використанням бюджетних коштів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.