ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 28.11


Відремонтували трасу від Лубен до Полтави

На Полтавщині відкрили рух ділянки дороги міжнародного значення Київ-Харків-Довжанський, від Лубен до Полтави, яка перебувала у стадії ремонту майже 10 років

Почали ремонт ділянки автошляху ще в 2013 року, але два розірваних міжнародних контракти через відсутність прогресу виконання поставили ремонтно-будівельні роботи на паузу.

У 2019 році будівельно-ремонтні роботи відновили.

Олександр Кубраков, голова Укравтодору:
-Відкриваємо проїзд майже по 80 кілометрів дороги відремонтованої можна сказати з нуля.Тут працювало 3 підрядні організації, проект фінансувався світовим банком.З третьої спроби вдалося державі побудувати тому що був перший підрядник з Італії.Далі були підрядник з Китаю і так само вони.Навіть не розпочали

Після проведення міжнародних торгів у минулому році було укладено три контракти з компаніями переможцями тендеру - це два українських і один турецький підрядники.

Озгюр Оздоган , керівник проекту від будівельної компанії «Онур» (Туреччина):
-Особливо цей рік під час пандемії корона вірусу.Всі підрядники присвятили свої сили цьому проекту.Можемо сказати що півтора млн. тонн було виконано фізичних обсягів.90 % трудових ресурсів.Місцевий персонал це українці.

В рамках капітального ремонту та реконструкції укладено майже 700 000 тонн асфальтобетону та збудовані нові штучні споруди - говорить начальник служби автомобільних доріг у Полтавській області Іван Краповницький.

Іван Краповницький, начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області:
-Виконано влаштування нижніх шарів асфальтобетону, а також верхніх шарів асфальтобетону, відновлена розмітка, встановлено бар’єрне огородження, побудовані нові майданчики відстою транспорту, нові зупинки побудовані, нові знаки встановлені на місцях руху транспорту

Загальна вартість робіт 127 мільйонів доларів США. Загалом по всій протяжності автомобільної дороги в межах України цього року буде оновлено більше 300 кілометрів - додає Іван Краповницький.

ремонт, траса, Лубни

За темою:

  • На в’їзді до Полтави красується нове інформаційне панно
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.