ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 19.10


Відстежити прибирання полтавських доріг можна буде онлайн

Агентство місцевих доріг Полтавської області замовило розробку програмного забезпечення, яке дозволить відображати рух дорожньої техніки на карті у складі сайту установи. Послугу надаватиме дніпровське ТОВ «Інфотех», яке отримає за це 28,6 тис. грн.

 Агентство місцевих доріг Полтавщини розмістить на своєму сайті інтерактивну мапу, на якій можна буде побачити рух прибиральної техніки

Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу Prozorro.

Як пояснили у прес-службі АМД Полтавщини, мова йде про те, щоби розробник вбудував на сайт Агентства інтерактивну мапу, на якій буде видно, де зараз знаходиться та чи інша машина, що має GPS-трекер.

Саму мапу розробляти не треба. Вона вже існує, але доступ до неї поки мають лише працівники Агентства місцевих доріг. Система GPS відслідковує роботу дорожньої техніки, яка задіяна до утримання автомобільних доріг в зимовий період. Це дає можливість в реальному часі моніторити роботу та, за необхідності, оперативно перенаправляти техніку.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов поставив задачу зробити цю інформацію публічною. В АМД підрахували, що це коштуватиме трохи більше 28 тис. грн.

За планом, ТОВ «Інфотех» має впоратися до 30 листопада.

Згідно з даними Мін’юсту, зареєстроване у Дніпрі «Інфотех» існує з 1999 року і з того часу надає послуги з комп’ютерного програмування. На сьогодні, компанія має 27 контрактів з бюджетними установами на 1,4 млн грн. Найбільше замовлення — від «Укргазвидобування», а найбільше договорів — з ДУ «Територіальне медичне об'єднання МВС України по Дніпропетровській області».

Щодо самого утримання, то генпідрядною компанією у ДП «АМД» на цьому напрямі є ТОВ «РДС-Полтава». Це компанія з орбіти мера Одеси Геннадія Труханова, яка в рамках трирічного контракту з очікуваною вартістю 3,8 млрд грн має утримувати 7188 км місцевих доріг Полтавської області. На практиці витрати значно скромніші. Так у 2020 році на прибирання та ямковий ремонт було витрачено 274 млн грн, а у 2021 році передбачене фінансування у 352 млн грн, з яких 114 млн грн — кошти громад.

Минулої зими субпідрядниками ТОВ «РДС-Полтава», які прибирали дороги у районах, були наступні компанії: TOB «ДБК Квант», TOB «Лубенський ШБУ-9», ПрАТ «Миргородський агрошляхбуд», ПП «Дорсервіс КПК», ТОВ «ДБК «Гранд-Строй», ТОВ «Полтава-Дорбуд», ТОВ «Будівельна группа Містпроектбуд», ТОВ «Ростдорстрой», ПП «БО Райагробуд», ТОВ «Лубнидорбуд», ТОВ «РБК «Трансресурси» та ДП «Полтавський облавтодор».

дороги, прибирання

За темою:

  • Полтавщина витратить 50 мільйонів на ремонт доріг 
  • Полтавці найчастіше скаржаться на якість доріг
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.