ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 12.04


Відсторонення Кулинич прокоментував тимчасовий очільник області

В.о. голови Полтавської ОДА Роман Товстий прокоментував ситуацію з несподіваним відстороненням керівника обласного Рибоохоронного патруля Оксани Кулинич. 

 

Роман Товстий висловив свою позицію щодо тимчасового відсторонення керівника обласного Рибоохоронного патруля Оксани Кулинич від виконання обов’язків. Він стверджує, що такі дії необхідні для об’єктивного та прозорого досудового розслідування, повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

"Робота управління продовжується у звичайному режимі. Впевнений, що проведення розслідування ніяким чином не вплине на її ефективність. Ми чекаємо на справедливий та об’єктивний результат дій правоохоронців. Зі свого боку теж контролюватимемо цей процес. Будь-яка діяльність повинна здійснюватись у рамках закону", — зазначив Роман Товстий.

Нагадаємо, прокуратура Полтавської області із співробітниками СБУ та Держрибагентства припинили роботу підпільних риболовецьких бригад. За версією правоохоронців, із браконьєрами співпрацювали інспектори Полтавського рибоохоронного патруля. Керівник патруля Оксана Кулинич на час розслідування відсторонена від роботи.

влада, рибпатруль, корупція, ОДА, поліція, слідство, браконьєрство

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.