ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 02.01


Відтепер у банкоматах полтавцям можна повернути забуті гроші назад на карту

Найприємнішим нововведенням для полтавців стане можливість повернути забуті гроші назад на карту. Прес-служба Приватбанку заявила, що планує відповідні оновлення банкоматів у 2020 році.  

Існує багато причин, за якими людина може забути зняту валюту в пристрої – наприклад, поспіх, відволікаючий телефонний дзвінок, або навіть зловмисники, які можуть спеціально штовхатися, лаятися і розводити балаган, щоб людина збився з пантелику і пішов, а вони б могли забрати гроші.

Раніше для повернення грошей потрібно було писати заяви і чекати, поки пройде інкасація банкомату.

Зараз же цей процес буде автоматизовано.

Якщо ваші гроші ніхто не забере протягом сорока секунд, банкомат «втягне» їх назад. Вони автоматично будуть зараховані назад на ваш рахунок, без будь-яких комісій (тобто ви не втратите ні копійки з цієї суми).

На жаль, все ще залишається небезпека того, що протягом сорока секунд ваші гроші хтось вкраде.

Тут вже не обійтися без заяви в банк і в поліцію: тут у наявності явне привласнення чужих грошей, які не належать людині.

Приватбанк уже протестував цю функцію. Його аналітики прийшли до висновку, що кількість випадків забутих грошей в банкоматі скоротилося на третину завдяки їй. Є всі підстави припускати, що далі ця цифра буде тільки зростати.

Побічним ефектом можуть бути тимчасові труднощі: коли банкомати будуть замінювати, вони можуть на деякий час стати недоступними.

Пройде деякий час між тим, як знімуть старий банкомат і поставлять новий.  

фінанси, банкомат, нововведення

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.