ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:19 31.12


Відзавтра Україна фіксуватиме на кордоні біометричні дані іноземців

З 1 січня 2018 року Державною прикордонною службою України запроваджується фіксація біометричних даних іноземців та осіб без громадянства з 70 держав світу, у тому числі Російської Федерації.

Про це повідомляє МЗС України.

На виконання Указу Президента України від 30.08.2017 р. №256 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 10.07.2017 р. "Про посилення контролю за в’їздом в Україну, виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території України" з 1 січня 2018 року Державною прикордонною службою України запроваджується фіксація біометричних даних іноземців та осіб без громадянства з 70 держав, у т.ч. Російської Федерації, під час прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон

– йдеться у повідомленні.

Держприкордонслужба України з 27 грудня почала тестування системи біометричного контролю в двох пунктах на українсько-російському кордоні.

Фіксація біометричних даних на українському кордоні стосуватиметься всіх без винятку іноземців, незалежно від країни походження. У разі відмови іноземцем (особою без громадянства) від сканування відбитків пальців з такими особами проводиться контроль другої лінії, за результатами якого приймається рішення щодо пропуску (не пропуску) через державний кордон.

Відстань від Полтави до найближчого українсько-російського кордону у пункті пропуску "Велика Писарівка" — 154 кілометри.

кордон, біометрика, іноземці, Росія, МЗС

За темою:

  • Полтавець намагався виїхати за кордон, сховавшись під ковдрою
  • Що таке туристичне страхування та чи варто його купувати
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.