ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 04.06


"Військотики": у Полтаві створили унікальну колекцію листівок

У Полтаві створили 14 унікальних дизайнів листівок з фотографіями військових з котиками. У волонтерському штабі відбулася презентація проєкту.

poltavska-khvilia_xcwi/utOKCx9ng.jpeg

Ідейник проєкту — фотограф Сергій Мошенко говорить, що до створення цих фотографій його спонукало бажання допомогти українській армії.

«У мене в голові був приклад соціальної кампанії, коли до притулків для бездомних тварин привертали увагу світлинами з бодібілдерами. І тут я подумав: хочу познімати військових з котами і якось це монетизувати». poltavska-khvilia_xcwi/-Iaojxr7g.jpeg

Втілити ідею Сергію допомогли волонтери громадського руху «Оборона Полтави».

Вони знайшли для фотографій військових і пухнастих героїв. Імпровізовану фотозону організували у волонтерському штабі, де презентують результат.

poltavska-khvilia_xcwi/0WPACxr7R.jpeg

«Головна ідея була в тому, щоб на фото були справжні військові. Коли ми вже назначили день, я дуже хвилювався. Прийшли здорові чоловіки в амуніції, і от як я зараз буду їм пояснювати, що хочу їх з кошенятами сфоткати? Даю одному з них кота, а він його притискає до себе і каже: “Уті-путі”. І я зрозумів, що все буде добре».

Троє бійців прийшли на фотозйомку зі своїми котами. Один з героїв проєкту, який фотографувався зі своїм улюбленцем, говорить, що найважче було довезти хвостатого до штабу, адже той постійно пручався.

poltavska-khvilia_xcwi/XNy1jx9nR.jpeg

«Сама зйомка пройшла добре. Я отримав насолоду від участі в проєкті», — сказав військовий.

Решту пухнастиків принесли полтавці. Карина, власниця кота Персика, побачила оголошення в інтернеті і вирішила допомогти.

poltavska-khvilia_xcwi/fa4xjx97R.jpeg

Карина, власниця Персика
«Я вважаю, зараз кожен повинен допомагати чим може. Якщо я можу принести котика і ця дрібниця допоможе, то чому б ні», — розповіла Карина.

Деякі військові на презентацію не прийшли, адже виконують бойові завдання або навчаються. Замість них листівки отримували рідні.

Чоловік Ольги, герой проєкту з позивним «Штик», на момент проведення фотозйомки служив у Полтаві. Наразі обороняє Харківщину.

«Тепер хвилюємось і чекаємо на його повернення додому».

Листівки надрукували лімітованим тиражем кожної по 100 штук. Додруковувати їх не планують. Це повноцінні поштові листівки, які можна відправляти по Україні чи за кордон.

poltavska-khvilia_xcwi/FfRbjx97g.jpeg

poltavska-khvilia_xcwi/hVtBCx97R.jpeg

Одна така коштує мінімум 100 гривень, але можна дати більше, адже виручені гроші підуть на допомогу ЗСУ.

Побачити виставку та купити листівки можна буде 4 червня на ярмарці в МІСТОХАБі (вул. Спаська, 10) або в кав'ярнях «Кавун», Zen Coffee, G Coffee, «Танін Торт», «Чічіков» і Va Bene. Також їх продаватимуть в штабі «Оборони Полтави» (вул. Майдан Незалежності, 1Б).

poltavska-khvilia_xcwi/BtlYjxrng.jpeg

poltavska-khvilia_xcwi/h16Ejxrng.jpeg

poltavska-khvilia_xcwi/P38sCx9ng.jpeg

poltavska-khvilia_xcwi/rwF8Cb97g.jpeg

poltavska-khvilia_xcwi/rsZQjb9ng.jpeg

 
виставка, військові, котики

За темою:

  • "Мистецтво проти гармат": у Полтаві триває виставка робіт місцевих митців
  • У Полтаві боєць-художник презентував виставку картин
  • Під Полтавою відкрили виставку ретро-автомобілів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.