ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 19.04


Військові госпіталі області отримають стомільйонне фінансування

Госпіталі для ветеранів війни на Полтавщині цього року мають отримати майже 100 мільйонів гривень фінансування.

 

Полтавщина має найбільше госпіталів для ветеранів війни в Україні: заклади працюють у трьох містах області. Про це повідомила Національна служба здоров’я України.

За контрактами з НСЗУ в Україні працюють 25 комунальних госпіталів ветеранів війни. Найбільша кількість закладів зосереджена на Полтавщині – три, а також у Львівській та Волинській – по два.

З дашбордів НСЗУ відомо, що найбільше фінансування за Програмою медичних гарантій цьогоріч отримає Кременчуцький обласний шпиталь для ветеранів війни – 46 млн грн. Майже половину суми заклад отримає за договором реабілітаційна допомога в стаціонарі – 21,8 млн грн. Також шпиталь надає первинну й паліативну допомогу.

Полтавський обласний госпіталь для ветеранів війни законтрактував послуги на 23,3 млн грн. Договори уклали за пакетами «стаціонарна допомога», «амбулаторне лікування», «хірургічні операції» та «реабілітація».

Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни уклав договори з НСЗУ на суму 22,5 млн грн. Найбільше коштів припадає на стаціонарну допомогу, мобільну паліативну допомогу, хірургічні операцій та реабілітацію.

війна, медицина, допомога, гроші, госпіталь, НСЗУ

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.