ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

22:00 10.08


Військові провели для полтавців інтенсивну спецпідготовку

У Полтаві вже близько 200 цивільних осіб пройшли різні курси з військового вишколу, які проведено за підтримки Благодійного фонду Сергія Притули.

 

За словами волонтерки Аліни Красільнікової, протягом останніх днів пройшли три практичні заняття з охочими навчитися захищати свою державу.

— Усі останні тренінги провели з полтавцями за напрямками «тактична медицина» та «військова оптика». Загалом протягом липня – серпня відбулися вже сім курсів підготовки в рамках цього пілотного проєкту, — пояснила Аліна Красільнікова.

У ролі інструкторів були військовослужбовці військової частини територіальної оборони з бойовим досвідом, повідомляє Армія Інформ.

— Звісно ж, протягом чотирьох-п’яти годин усіх висот майстерності бойового медика не досягти. Тож ми з товаришами спробували навчити надавати першу домедичну допомогу на полі бою — користуватися звичайним турнікетом, бинтами тощо. Під час занять ми розповідали про випадки з реального життя, коли наші побратими рятували самі себе з допомогою власної індивідуальної аптечки, — розповів бойовий медик із позивним "Док".

За словами організаторів заходу, кількість охочих пройти цей інтенсивний курс із військового вишколу чимала. Тому до навчальних груп потрапляють лише ті, хто першим зареєструвався.

війна, вишкіл, підготовка, допомога

За темою:

  • Медиків Полтавщини просять їздити у відрядження до областей, де бракує лікарів
  • Загроза ядерного вибуху: як вижити
  • Кіберполіція та СБУ викрили жителя Полтавщини, який підтримував рашистів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.