ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:59 14.01


Військовим на Сході допомагають американці з міст-побратимів Полтави

Із США до Полтави пересилають медикаменти та медичний інвентар, а гроші від тамтешніх волонтерів полтавці витратили на придбання амуніції для військових і на ремонт швидкої допомоги.

Українці США з міст-побратимів Полтави Рочестер та Ірондеквойт передали полтавським волонтерам гроші. Частину з них уже витратили на ремонт автомобіля швидкої допомоги окремої зведеної штурмової роти "Карпатська Січ" 93-ї бригади.

"Це - частина коштів, які під час візиту до США нашому волонтеру передали "Українська федеральна кредитна спілка" на чолі з Олегом Лебедьком, волонтерська організація "ROC Maidan" на чолі з Володимиром Павлюком, а також небайдужі українці Рочестеру та Ірондеквойту! Швидка уже повернулася на схід і допомагає українським захисникам!" - написали на офіційній сторінці у Фейсбук волонтери Полтавського батальйону небайдужих.

Вартість ремонту швидкої - дві тисячі гривень. Окрім того, на гроші від американських українців купують амуніцію для військових, а в якості гуманітарної допомоги з цих міст до Полтави пересилають медичний інвентар та медикаменти.

Лесь ГАВРИЛОВ

волонтери, батальйон небайдужих, собор, церква, гроші, АТО, війна, США

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.