ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:25 25.09


Виконавча служба реалізувала майна полтавського підприємства на понад мільйон гривень

Понад мільйон гривень заборгованості по зарплаті стягнули з ПАТ "Будівельне управління №9 "Полтаванафтогазбуд" працівники Державної виконавчої служби.

Виконавча служба повідомила, що за рахунок реалізації майна полтавського підприємства, вдалося погасити борги перед трьома десятками стягувачів.

Державна виконавча служба Головного територіального управління юстиції у Полтавській області юстиції веде активну роботу щодо ліквідації заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Оплата праці працівників підприємства здійснюється в першочерговому порядку; своєчасність та обсяги виплати заробітної плати працівникам не можуть бути поставлені в залежність від здійснення інших платежів та їхньої черговості.

Відділом примусового виконання рішень УДВС ГТУЮ у Полтавській області по зведеному виконавчому провадженню № 42044293 у рахунок погашення заборгованості по заробітній платі з ПАТ "Будівельне управління №9 "Полтаванафтогазбуд" за рахунок реалізації майна стягнуто кошти на загальну суму 1 259 001 грн, які перераховані на користь 32 стягувачів. 

гроші, борг, стягнення, ГТУЮ

За темою:

  • На Форумі практиків партиципації презентували обласний Бюджет участі
  • СБУ заявила про черговий корупційний скандал в області
  • Минулоріч полтавці придбали авто на 83 мільйони доларів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.