ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:32 31.01


Бокс. Віктор Вихрист поставив крапку у матчі з китайцями

Команда "Українські Отамани" впевнено стартувала у черговому сезоні Всесвітньої серії боксу. Кременчужанин боксував останнім серед квінтету бійців.

«Українські отамани» розпочали виступ у новому сезоні Всесвітньої серії боксу хоча й із запізненням через фінансові проблеми, але з упевненої перемоги. Українська команда вчора у Вінниці розгромила «Китайських драконів» із розгромним рахунком 5:0. 

У дебютному матчі нашу команду вивів уперед Максим Фатич (до 52 кг), який роздільним рішенням суддів переміг у непростому бою Ху Джіангуана. Розвинув перевага українців Віктор Славинський (до 60 кг), який виграв у Шан Джуна перший раунд, після якого китаєць відмовився від подальшого продовження поєдинку через глибоке розсічення. Перемогу в матчі «Українським отаманам» гарантував Сергій Богачук (до 69 кг), який виграв у Конг Венбін технічним нокаутом у третьому раунді.

Далі Денис Солоненко і наш земляк Віктор Вихрист довели справу до розгрому. Кременчужанин (вага 91+) не залишив жодного шансу своєму опоненту Вонгу Жибао, поставивши красиву переможну крапку у стартовому матчі "Отаманів".

Артур ЗАПЕКА

спорт, бокс, Вихрист, Українські Отамани

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.