ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 16.11


Винесли вирок "серійній мінувальниці" із Горішніх Плавнів

Обвинувачена жінка регулярно повідомляла про "мінування" поліції, кафе і супермаркетів в Горішніх Плавнях. У Кременчуці суд призначив їй покарання - чотири роки позбавлення волі.

Крюківський районний суд Кременчука розглянув кримінальне провадження за порушення частин 1 і 2 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України.

Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі судових рішень, звинувачували в кримінальному правопорушенні жінку. 12 жовтня вона шість разів дзвонила на «102» і повідомляла про замінування різних об'єктів.

Обвинувачена під час дзвінків знаходилася вдома.

Жінка "замінувала" таким чином у Горішніх Плавнях відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції; кафе і бари, супермаркети.

Під час досудового розслідування між прокурором і підозрюваної було укладено угоду про визнання винуватості. В результаті суд призначив покарання - 4 роки позбавлення волі.

На підставі ст. 75 Кримінального кодексу України жінку звільнили від відбування покарання з випробуванням, якщо вона протягом призначеного іспитового терміну 3 роки не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї судом обов'язки.


Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.