ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 04.08


Полтавка здала мультипредметний тест на 200 балів

Мультипредметний тест (аналог ЗНО) з трьох дисциплін - української мови, математики та історії України - полтавка Валя Бабець здала на максимальну кількість балів - 200. 

 

Дівчина навчалась у школі  №37. Ні репетиторів, ні додаткових занять не мала, тобто спеціально не готувалась, інформує видання Коло.

- Вчила все у школі, нас готували до ЗНО  вчителі. Але от не думала, що здаватиму історію, я би, скоріше, була згодна на англійську. Та, як виявилося, склала іспит з історії також вдало, - сказала Валентина. 

Дівчина зауважує, що цьогорічні тести були легшими, аніж минулорічні, бо тоді випускники складали ЗНО, а нині тести.

- Звідки знаю? А я ж готувалась по тих тестах, які були в попередні роки, тож є з чим порівняти. Нині не було творчих завдань, також все відбувалося на комп'ютерах, а не в зошитах.

Випускниця зізналася журналістам, що коли побачила свої результати, то очам не повірила. А ще дізналась, що за день перед нею вже якась дівчинка набрала також по 200 балів із трьох предметів.

Рідна школа зранку привітала ученицю з чудовими результатами. Рідні Валентини також дуже пишаються, що їй вдалося блискуче скласти мультипредметний тест!

освіта, діти, тест

За темою:

  • Правоохоронці повідомили про підозру колишньому викладачу університету
  • Для шкіл Полтави планують придбати 457 ноутбуків
  • Як брати участь в АМА сесіях та заробляти на них?
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.