ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 06.01


Виробничий корпус "Полтавхіммаш" продали з аукціону

Держпідприємство Міністерства юстиції СЕТАМ продало заарештований виробничий корпус заводу "Полтавхіммаш", що входить до групи "Азовмаш", за 36,04 млн гривень при стартовій ціні 36,0378 млн гривень.

 

Згідно з повідомленням прес-служби СЕТАМ, на аукціон було виставлено будівлю загальною площею 56,5 тисяч квадратних метрів у Полтаві. Воно продано "учаснику №3", який не розкривається, повідомляє fixygen.ua.

Всього заявки на участь в аукціоні подавали чотири учасники, але два не були допущені до нього через несплату гарантійного внеску (1,8 млн грн). "Це відоме на металургійному ринку підприємство, як ми очікували, привернуло інвесторів. Вітаю переможця і бажаю подальших вдалих придбань на OpenMarket", - зазначив генеральний директор ДП СЕТАМ Віктор Вишньов, якого цитує прес-служба.

ПАТ "Полтавхіммаш" виробляє газові, нафтобензинові залізничні вагони-цистерни, котли вагонів-цистерн, емальоване обладнання для хімічної, харчової, медичної та металургійної промисловості, фрити, балки сполучні. Група "Азовмаш" - колись один із найбільших машинобудівних комплексів країни, включає АТ "Азовзагальмаш", Маріупольський завод важкого машинобудування, АТ "АзовЕлектроСталь", Маріупольський термічний завод, "Полтавхіммаш", Головний спеціалізований конструкторсько-технологічний інститут.

Звіт АТ "Полтавахіммаш" за 2018 рік у системі розкриття інформації НКЦПФР (НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ) відсутній, а в 2017 році його чистий дохід склав близько 4 млн грн, а чистий збиток - близько 7 млн ​​грн.

бізнес, гроші, аукціон, Полтавхіммаш

За темою:

  • На Полтавщині судитимуть колишню головну бухгалтерку Кременчуцької міськради
  • Влада Полтави відмовилася від пільговиків в електричках
  • Вдруге оголосили понад мільйонний тендер на проведення свят
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.