ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 09.11


Виробники молока отримали з Європи важливі антибіотики для корів

56 мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП) Полтавської області, які займаються виробництвом молока і загалом утримують 253 корови, отримали понад тисячу шприців "Орбеніну ЕДС" – антибіотику широкого спектру дії.

 
Застосування препарату скорочує кількість випадків маститу в корів. Про це повідомили в Асоціації виробників молока.

Отримати підтримку у вигляді ветеринарних препаратів мали змогу сімейні малі ферми або фермерські господарства, які утримують від двох голів ВРХ і займаються виробництвом молока-сировини у цільовому регіоні програми. Розподілення ветзасобів відбулося у рамках проєкту "Підтримка ММСП молочного напрямку (виробництво молока) у забезпеченні продовольчої безпеки України", що підтримується Програмою USAID Агро.

У планах проєкту – забезпечення ветпрепаратами ММСП учасників програми з Київської, Полтавської, Чернігівської, Сумської та Харківської областей.

Проєкт має на меті підтримку та зміцнення стійкості сільськогосподарських ММСП – виробників молока, постачаючи профілактичні та лікувальні ветеринарні препарати та вакцини для запобігання скороченню поголів’я ВРХ, покращення здоров’я тварин, добробуту та продуктивності дійних корів. 

агросектор, молоко, корова, ветпрепарат, допомога, проєкт

За темою:

  • Комбайн JOHN DEERE: секрет популярности
  • На Полтавщині затримуються жнива пізніх зернових
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.