ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 01.10


Вісім полтавських рятувальників переймають досвід у британських колег

Вісім рятувальників із Полтавщини перебувають у Великій Британії, де переймають досвід колег. Знайомляться з сучасними методами підготовки британських пожежних офіцерів, відвідують місцеві пожежні станції

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Полтавські вогнеборці також уперше долучаться до міжнародного челенджу «Фестиваль порятунку», який стартує в Бірмінгемі 30 вересня і триватиме кілька днів. Там вони демонструватимуть навички рятувальної справи під час ліквідації ДТП», – розповів Дмитро Лунін.

Візит організувала Рятувальна Організація Об’єднаного Королівства (UKRO) як черговий етап програми розвитку рятувальних спроможностей в Україні. Рятувальники співпрацюють із нею не перший рік, постійно удосконалюють свої знання, навички та вміння, які потім стають у нагоді під час порятунку життів.

Для учасників заходу сплановано досить насичену програму: знайомство з роботою пожежно-рятувальної станції Хамберсайд, пожежно-рятувальною службою графства Нортгемптоншир та однією з місцевих пожежних станцій.

До того ж, українські рятувальники мали змогу побачити та оцінити сучасні методи та підходи для підготовки пожежних офіцерів Великобританії.

безпека, рятувальниики, досвід

За темою:

  • На дорогах Полтавщини встановили "зимові" знаки
  • Рух транспорту через Крюківський міст обмежено
  • На Полтавщині заборонили використання святкової ілюмінації
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.