ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 11.04


Вісім тисяч: хто може отримати карантинну допомогу

Підприємці та наймані працівники із "червоних" зон карантину з наступного тижня можуть подавати заявку, щоб отримати державну допомогу у розмірі 8000 грн.

Уряд визначив перелік сфер діяльності, працівники яких можуть претендувати на державну допомогу. Він є досить довгим, і стосується підприємств чи компаній, які були змушені припинити роботу через карантин. Це роздрібна торгівля, громадське харчування, заклади культури і спорту.

Зокрема, йдеться про найманих працівників та ФОП у таких галузях:

 - роздрібна торгівля запчастинами, комп'ютерами та оргтехнікою, електронікою та побутовою технікою, одягом та взуттям, будівельними матеріалами, книжками, іграшками, спортивним інвентарем, рослинами, ювелірними виробами у спеціалізованих магазинах. Сюди ж належить і роздрібна торгівля на ринках та з лотків;
 - діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування, постачання готових страв для подій;
 - діяльність театрів, кінотеатрів, організація конгресів і торговельних виставок, концертів, робота бібліотек та архівів, тематичних парків та атракціонів, організація відпочинку та розваг;
 - робота спортивних закладів, фітнес-центрів.

Щоб отримати державну допомогу, як і у грудні минулого року, підприємці та наймані працівники мають зареєструватися і подати заявку на порталі чи через додаток "Дія".

влада, гроші, допомога, бізнес, карантин

За темою:

  • Полтавцям виплатять разову грошову допомогу до 5 травня
  • Лубенчанка застрягла в понтоні моста
  • У Шишаках "Форд" не розминувся з машиною швидкої допомоги
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.